Наші проекти

Освітній курс «Культура пам’яті та історична політика»

24-28 вересня 2019р. журналісти з Білорусі та України в рамках освітнього курсу «Культура пам’яті та історична політика», який відбувався у Львові, ознайомлювалися із соціально-політичною та культурною сферами в Україні; поглиблювали свої знання з етичних журналістських стандартів та розуміння медійного ринку України , здобували практичні навички щодо роботи з конкурентними історичними наративами. Курс організований освітнім центром ім. […]

Конференція «Digital-комунікація в епоху постправди: реалії та виклики»

16-17 травня 2019 року на конференції «Digital-комунікація в епоху постправди: реалії та виклики» розглядали питання цифрових комунікацій та взаємодії в соцмережах у сучасному світі, а також виборчі комунікації та медіатрюки останніх президентських виборів.  Кіноут-спікером конференції став Дмітрій Теперик (Естонія) – виконавчий директор Міжнародного центру оборони і безпеки”, координатор проекту “Стійка Україна”. “Дмітрій Теперик акцентував на тому, […]

Майстер-класи

Майстер-класи досвідчених українських та закордонних дослідників та практиків зі сфери візуальних та цифрових комунікацій

Міжнародна школа мультимедійної журналістики (ISMJ)

Міжнародна школа мультимедійної журналістики – це унікальна програма, метою якої є  об’єднання українських та австрійських студентів та сприяння розумінню системи ЗМІ та медійного ландшафту двох держав. Школа є спільним проектом Інституту журналістики та медіа-менеджменту Віденського Технічного університету при Віденській торговельно-промисловій палаті (FHWien der WKW) та Магістерської програми з медіакомунікацій  Українського католицького університету.

Школа стратегічного менеджменту «Стратегічні рішення та ефективний медіаменеджмент»

14-16 листопада 2018 року експерти і журналісти з усієї України в рамках Школи стратегічного менеджменту для громадянських журналістів «Стратегічні рішення та ефективний медіаменеджмент» міркували як взаємодіяти з аудиторією через перевірені і нові канали і як керувати медіаорганізацією так, щоби вона працювала ефективно і якісно.
Школу організувала і провела Магістерська програма з медіакомунікацій Українського Католицького Університету спільно з Deutsche Welle Akademie.  

Сайт Візуального архіву пам’яті української діаспори Нью-Йорка (Internship USA)

Проект Візуального архіву – це спроба зберегти родинні історії українських діаспорян до того, як вони розчиняться в часі. З цією метою уже два роки поспіль студенти Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ мандрують до США у пошуках історій, вартих того, аби їх розповісти.

V Міжнародна конференція «Медії та ідентичність: Нuman Transformation in the Digital Age»

25–26 травня 2018 року. Конференція «Нuman Transformation in the Digital Age» покликана об’єднати провідних медіатеоретиків, журналістів, спеціалістів з різних гуманітарних сфер, щоб обговорити головні антропологічні перетворення та тенденції і нові парадигми комунікацій у цифрову епоху.

“Як монетизувати незалежний онлайн-медіапроект” – тренінговий інтенсив

17-19 жовтня 2017 року Магістерська програма з медіакомунікацій Українського католицького університету разом із DW Akademie провели тренінговий інтенсив для громадянських журналістів “Як монетизувати незалежний онлайн-медіапроект”.

Альберто Каїро :: «Функціональне мистецтво»

Книга, видана за підтримки mymedia.org.ua, є першим україномовним навчально-наочним посібником з інфографіки та візуалізації даних.

Лабораторія медіаменеджменту

6-9 грудня 2016 року кафедра медіакомунікацій Українського католицького університету разом із DW Akademie провели міжнародний проект «Лабораторія медіаменеджменту».

Лабораторія: Медіааналітика.UCU.EDU

5-8 жовтня 2016 року
Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ за сприяння mymedia.org.ua
реалізувала проект «Лабораторія: Медіааналітика.UCU.EDU».

Медії та ідентичність – 2016

Міжнародна конференція «Медії та ідентичність» уже четвертий рік поспіль збирає найкращих теоретиків медійної сфери та журналістів-практиків для того, щоб обговорити, як медії впливають на людину. Як змінюються медії в конфліктних умовах?

СМС – 2016

31 березня – 1 квітня 2016 року кафедра медіакомунікацій Школи журналістики Українського Католицького Університету за підтримки MyMedia провела ІІІ Міжнародний Студентський Медіасимпозіум’2016 «Медіа в умовах конфліктів: зміни і виклики».

Пітер Померанцев :: «Нічого правдивого й усе можливе»

Книжка, видана за сприяння програми MyMedia, висвітлює проблеми трансформації російського суспільства під впливом медіатехнологій.

Громадянська журналістика у вимірах сучасного медіапростору

3-4 грудня 2015 року у Львові проходила міжнародна конференція «Громадянська журналістика у вимірах сучасного медіапростору».

MediaStream – 2015

Магістерська програма з медіакомунікацій Українського католицького університету спільно з Deutsche Welle Akademie розпочинають новий сезон Школи громадської активності «MediaStream».

Медії та ідентичність – 2015

14-15 травня в Українському католицькому університеті пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Медії та ідентичність».

СМС – 2015

ІІ Міжнародний Студентський Медіасимпозіум’2015 «Переосмислення медій як протидія пропаганді» відбувся у Львові 26–27 березня 2015 року.

MediaStream – 2014

В 2014 році Магістерська програма з медіакомунікацій Українського католицького університету спільно з Deutsche Welle Akademie започаткувала Школи громадської активності MediaStream.

СМС – 2014

Науково-практичний Студентський Медіасимпозіум (СМС) покликаний створити нову академічну платформу для обміну ідеями, проектами й результатами наукових досліджень між молодими науковцями і знаними медіадослідниками з України та з-за кордону на базі Школи журналістики Українського Католицького Університету.