Де ми

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Навчання студентів Магістерської програми з медіакомунікацій відбувається в корпусі Філософсько-богословського факультету УКУ, розташованому за адресою Хуторівка, 35а.

 

Новий, сучасний корпус, побудований на початку 2000-х років, розташований на березі озера, оснащений всім необхідним для натхненної роботи.

Щоб наші студенти виготовляли справді якісний контент, ми забезпечуємо їх найсучаснішими технологіями і програмами. Студенти мають можливість цілодобово працювати в ньюзрумі, а також користуватися навчальною модернізованою теле- і радіостудією. Щобільше, наші студенти мають окрему студентську радіостудію, звідки онлайново транслюють свої програми для УКУ і всіх охочих.

 

Конференц-зал на 110 осіб – чудове місце для проведення майстер-класів та конференцій.

Студенти займаються в кількох комфортних аудиторіях. Аудиторія 301 – обитель першокурсників, а от у 202 аудиторії навчається наш другий курс. Крім того, тут ми проводимо різноманітні тренінги та воркшопи.

Студенти та викладачі переміщуються  між корпусами Українського католицького університету (вул. Свенцицького 27, вул. Козельницька 2-а, вул. Хуторівка 35-а) за допомогою комфортного автобуса, який курсує згідно з розкладом 🙂

Крім того, наша їдальня, де смачно годує “Горіховий дім” – це ще один великий плюс 😉